Zápis do prvních tříd a den otevřených dveří.

Zápis do prvních tříd proběhne 15. a 16. 4. 2020 vždy v době od 14:00 - 17:00 hodin

DOD.pdf

Školní jídelna přijme vyučenou kuchařku.

Školní jídelna při Základní škole Praha-Petrovice, Dopplerova 351, Praha 10-Petrovice, přijme od 1. 5. 2020 vyučenou kuchařku na plný pracovní úvazek.

Informace – telefon: 274860845.

Za nabídky předem děkujeme.

DOKONČENÍ STAVBY NOVÉHO VCHODU DO BUDOVY DOPPLEROVA 351

Informace pro všechny žáky, žákyně a jejich rodiče (zákonné zástupce) Základní školy Praha-Petrovice

Práce na dokončení stavby vchodu začnou dne 25. října 2019 (pátek před podzimními prázdninami) ve 14 hodin.

Školní družina a rodiče, kteří si jdou do družiny vyzvednout dítě, musí tento den od 14 hodin používat vedlejší vchod do budovy Dopplerova u učebny 1.A.

26. října až 30. října (od soboty do středy) je víkend, státní svátek a pro žáky podzimní prázdniny, škola je uzavřena.

Vchod do budovy Dopplerova u učebny 1. A musí používat všichni žáci a zaměstnanci školy ve dnech 31. října a 1. listopadu (čtvrtek a pátek po podzimních prázdninách) z budovy Dopplerova a z pavilonu.

Vchod do budovy Dopplerova přes atrium a kolem šaten Gymnázia Altis musí v těchto dvou dnech používat žáci a pedagogičtí pracovníci z budovy Edisonova, kteří jdou na oběd do školní jídelny.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Petr Zeman, ředitel školy, v. r., 17. 9. 2019